MMORPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dar Truputeli apie RS

Go down

Dar Truputeli apie RS Empty Dar Truputeli apie RS

Rašyti  Briedukas Kv. 01 03, 2008 5:41 pm

Kovos Įgūdžiai

Kova yra labai svarbus aspektas žaidime. Tai yra vienas iš pagrindinių būdų uždirbti pinigų ir rinkti visokiausius daiktus. Kovos įgūdžiai yra taip pat labai svarbūs norint įveikti daugelį RuneScape užduočių (Quests), ar tiesiog pasikauti su kitais žaidėjais tam skirtose vietose ir arenose kaip laukymėje (Wilderness)(F2P) ar Dvikovos Arenoje (Duel Arena)(P2P). Didžiausias kario lygis yra 126. Jis susideda iš keletos skilčių: Ataka (Attack), Jėga (Strength), Gynyba (Defence), Gyvybės (Hitpoints), Malda (Prayer), Magija (Magic), ir Šaulininkystė (Ranged). Kitos skiltys kovos įgūdžiams neturi jokios įtakos.

Rūšys

Kariai gali būti trijų rūšių:
karys (warrior) – Kovai naudoja ginklus, kurių didžioji dalis yra kardai;
magas (mage) – Kovai naudoja įvairiausius burtus;
šaulys (ranger) – Kovai naudoja lankus su strėlėmis ir ietis.

Ginklai

RuneScape yra įvairių ginklų, įskaitant ilguosius kardus, riestus kardus, trumpuosius kardus, durklus, stebuklingas lazdas, kovos kirvius, kovos lazdas, ir lankus. Kirviai ir kirtikliai yra ginklai, kurie nėra skirti kovai. RuneScape nariai (Members) turi tik jiems leidžiamų ginklų, tokių kaip alebardos, mažosios strėlės, ietys, mėtomi peiliai, ir Drakono ginklai. Stiprūs žaidėjai dažniausiai naudoja stipresnius ginklus, tokius kaip Runos riestus kardus (Rune Scimmy)(F2P), ir pragaro botagus (Abyssal Whip)(P2P). RuneScape ginklai yra skirstomi pagal jų jėgą: atakos papildymus, greitį, ypatingus gabumus, ir pajėgumą užnuodyti priešą. Dauguma ginklų taip pat turi savo klasę ir kokybę, priklausomai nuo to iš kokios medžiagos jis yra padarytas (bronza, metalas, plienas, ir t.t.). Šaunamiesiems ginklams yra reikalingi kokie nors šoviniai, tokie kaip strėlės lankams, strėlės arbaletams, ir stebuklingos runos lazdoms (naudojant magiją).

Pabaisos

RuneScape pabaisos (Monsters) atitenka NPC (Non-Player Characters) kategorijai. Ne visi NPC gali būti užpuolami. Nemažai jų yra žmonių rasės ir yra skirti vykdyti užduotims ir kitokiems žaidimo aspektams. Pabaisos susidaro is tokių rasių, kaip voragyviai, nykštukai, elfai, gnomai, milžinai, troliai, žmogėdros, numirėliai, drakonai, žinduoliai, vabalai, ir demonai. Kiekviena rasė turi savotiškų atsparumų ir silpnybių. Pavyždžiui, drakonai yra labai atsparūs magijai, o demonai, atvirkščiai nei drakonai, yra lengvai nukaunami magijos.

Užduotys

RuneScape užduotys (Quests) yra nuotykiai patiriami vieną kartą, ir gali padėti žaidėjams įvairiais būdais. Užduotys naujokams atstoja apmokymus, ir įvykdžius atveria didesnį skilčių, ginklų, ir daugelį kitų žaidimo aspektų pasirinkimą. Užduotys gali būti pradėtos įvairiuose RuneScape pasaulio kampeliuose. Įvygdęs užduotį žaidėjas gali gauti pinigų sumą, retą ar brangų daiktą, ir patirties kurioj nors skiltyje. Dauguma užduočių taip pat padidina žaidėjo užduočių taškus (Quest Points). Užduočių taškų duodamas kiekis priklauso nuo užduoties sunkumo. Norint pradėti kaikurias užduotis yra privaloma turėti tam tikrą užduočių taškų kiekį, įrodant, kad tu turi pakankamai patirties pradėti tą užduotį. Kaikurios užduotys netgi turi siužetą ir turi būti vykdomos iš eilės, bet nebūtinai tuo pačiu metu. Kolkas patį ilgiausią siužetą turi Plague City užduotys, kurių viso yra septynios ir RuneScape žaidime egzistuoja jau kelis metus. 2006 metų Kovo 15 d. Jagex išleido šimtinę RuneScape užduotį Recipe for Disaster, kuri yra kitos užduoties Cook's Assistant pratęsimas.

Mini-Žaidimai

Nepaisant to, kad RuneScape ir taip yra žaidimas, jame gali rasti kitokių, smulkesnių žaidimų (Mini-Games). Jie yra panašūs į užduotis (Quests), bet gali būti kartojami begalę kartų. Jų yra gan nemažai ir gali būti atrasti visame RuneScape pasaulyje. Dauguma Mini-Žaidimų remiasi viena, arba keliom susįjusiom skiltim. Vienas iš labiausiai apdovanojančių Mini-Žaidimų yra Barrows, kurį įvygdžius yra įmanoma gauti vienus iš geriausių ir brangiausių šarvų ir ginklų. Kiti RuneScape Mini-Žaidimai yra Duel Arena („dvikovos arena“), Castle Wars („pilių karai“), Mage Arena („magų arena“), Pest Control („nenuoramų kontrolė“), Fight Pits(„kovų laukas“), Fight Caves („kovų požemiai“), Gnome Ball, ir keletą kitų.

Narių Sistema

RuneScape gali būti naudojamas nemokamai, tačiau žaidėjai turi galimybę sumokėti $5 JAV dolerius už gan didelį žaidimo papildymą vienam mėnesiui ir tapti RuneScape nariais (Member). Papildymų yra įvairiausių:
Daugiau nei penkis kartus didesnis žemėlapis.
Daugiau nei aštuonis kartus daugiau užduočių (Quests).
Atskiri žaidimo serveriai.
Šimtai naujų daiktų, tokių kaip Drakono ginklai ir šarvai.
Keturis kartus daugiau vietos banke (352).
Dvigubai daugiau leidžiamų žaidėjų draugų sąraše (200).
Šeši nauji įgūdžiai.
Galimybė tapti moderatoriumi.
Senų įgūdžių papildymas.
Savaitiniai atnaujinimai.
Leidimas rašyti oficialiuose RuneScape forumuose.
Leidimas balsuoti.
Daugiau žaidimo muzikos.
Mini-žaidimai
Daugiau atsitiktinių įvykių.
Daugiau itin stiprių pabaisų.
Leidimas žaisti RuneScape Classic (jei žaidėjas buvo prisijungęs bent vieną kartą per paskutinius šešis mėnesius nuo taisyklės įsigaliojimo.).

By Briedukas rendeer
Briedukas
Briedukas
Moderatorius
Moderatorius

Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2008-01-03
Age : 36
Miestas : Wilnius

http://www.google.lt

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume